HOSTEL COSMOPOLITAN

Vnenápadnej uličke nad hlavnou cestou tesne pred centrom do mesta, vznikol pekný, štýlový, moderný Hostel, citlivo vsadený do pôvodne historickej budovy, národnej kultúrnej pamiatky, akou je takmer väčšina budov v Banskej Štiavnici. Po vstupe do jeho priestorov na Vás dýchne trochu nostalgie starých hrdých banských domov v citlivej kombinácii s moderným poňatím a vybavením.

Hostel ponúka ubytovanie v rôznych druhoch izieb, apartmánov, či spoločných viaclôžkových izbách s rôznym stupňom vybavenia. Nájdete tú nádhernú veľkorysú kuchyňu so sedením za veľkým rodinným stolom s miestom pre veľkú skupinu, či útulnú oddychovú zónu s knihami, pohovkami, vankúšmi… Príjemná terasa tiež pozýva na posedenie pod slnečníkom so šálkou čaju, kávy.

Samotný priestor ponúka vhodné možnosti na interakciu cestovateľov, ale zabezpečí aj súkromie jednotlivca. Je skrátka ideálny pre cestovateľov, objaviteľov slovenských krás, pre ľudí, ktorí radi zdieľajú spoločné aktivity, izby, cestovateľskú vášeň, koníčky a nepotrpia si na zbytočný luxus. Len na dobré veci.