PENZIÓN COSMOPOLITAN II.

Romantický Valentín v Penziónoch Cosmopolitan II.

Darujte sebe a svojej láske zážitok, darujte si lásku navzájom.

Príďte si k nám oddýchnuť a osláviť tento výnimočný deň.

Na izbe Vás bude čakať prekvapenie, ktoré Vám vyčarí úsmev.

Izbu pre dvoch u nás môžete mať už od 70,- EUR/noc aj s výbornými a bohatými raňajkami.
Ponuka platí na všetky pobyty na dve noci uskutočnené do konca februára a do vyčerpania našich ubytovacích kapacít.

Rezervácie: +421 456 921 113 alebo cosmopolitan2@cosmopolitan.sk

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Penzión Cosmopolitan II. je situovaný priamo v historickom centre, kde sa kedysi začínalo slávne štiavnické korzo – vyvýšený chodník lokálne pomenovaný „trotuár “. Z okien sa jeho obyvatelia mohli každú nedeľu kochať dámami a pánmi honosne vyobliekanými a predvádzajúcimi takto svoje rodiny, či naopak, dúfajúcimi, že stretnú tú pravú, či toho pravého.

Penzión bol citlivo zrekonštruovaný tak, aby sa zachovala jeho pôvodná dispozícia a moderné požiadavky doby sa prispôsobili vzácnosti interiéru. Návštevníci tak môžu obdivovať krásne stropy, klenby či schodisko. Súčasťou fasády penziónu a tiež väčšiny renesančných meštianskych domov bol arkier. Typické pre tento architektonický prvok je, že jeho hmota je vysunutá na kamenných konzolách pred líce fasády na úrovni piano nobile, teda reprezentačného poschodia domu. Arkierové okienka po bočných stranách umožňovali pohľad do strán. Arkiere tiež nachádzame na miestach, kde sa ulica zalamovala s ďalšou ulicou (križovatka ulíc).

ADRESA
Andreja Kmeťa 18 – Banská Štiavnica ( 969 01 )

TELEFÓN
+421 456 921 113 (08:00 – 20:00),
+421 456 921 113
(20:00 – 08:00, pohotovostný režim)

EMAIL
cosmopolitan2@penzioncosmopolitan.sk

Arkier je súčasťou najhonosnejšej izby penziónu – Apartmánu De Luxe, nazývaného aj Kráľovský apartmán. Súčasťou penziónu je taktiež V.I.P. Suite apartmán, ktorý je špecifický privátnym vstupom z ulice. Tri izby sú zariadené v kategórii Komfort – Hellova, Tindlova a Wilckensova. V kategórii Štandard sú zariadené zvyšné štyri dvojlôžkové izby. V cene pobytu sú tiež zahrnuté bufetové raňajky pre ubytovaných hostí. Raňajky sú tiež dostupné pre neubytovaných hostí v cene 7€/osoba.

Penzión okrem ubytovania ponúka aj malú konferenčnú miestnosť vhodnú na menšie firemné stretnutia, peknú vínnu pivnicu priamo v banskej štôlni a aj samostatnú izbu s privátnym wellnessom, saunou a vonkajšou terasou.

Apartmány

Izby Komfort

Izby 2. Poschodie