PENZIÓN COSMOPOLITAN 2

Penzión Cosmopolitan II. je situovaný priamo v historickom centre, kde sa kedysi začínalo slávne štiavnické korzo – vyvýšený chodník lokálne pomenovaný „trotuár “. Z okien sa jeho obyvatelia mohli každú nedeľu kochať dámami a pánmi honosne vyobliekanými a predvádzajúcimi takto svoje rodiny, či naopak, dúfajúcimi, že stretnú tú pravú, či toho pravého.

Penzión bol citlivo zrekonštruovaný tak, aby sa zachovala jeho pôvodná dispozícia a moderné požiadavky doby sa prispôsobili vzácnosti interiéru. Návštevníci tak môžu obdivovať krásne stropy, klenby či schodisko. Penzión okrem ubytovania ponúka aj malú konferenčnú miestnosť vhodnú na menšie firemné stretnutia, vínnu pivnicu priamo v banskej štôlni a príjemný wellness vybavený saunou, jacuzzi a vonkajšou terasou.

ADRESA

Andreja Kmeťa 18 - Banská Štiavnica ( 969 01 )

TELEFÓN

+421 456 921 113

EMAIL

cosmopolitan2@penzioncosmopolitan.sk

Penzión disponuje dvomi apartmánmi a izbami v dvoch kategóriach. Apartmán De Luxe je najrozsiahlejši apartmán, v ktorom sa hosť bude cítiť ako kráľ. V.I.P. Suite je apartmán, ktorý je špecifický privátnym vstupom z ulice. Tri izby sú zariadené v kategórii Komfort - Hellova, Tindlova a Wilckensova. V kategórii Štandard sú zariadené zvyšné štyri dvojlôžkové izby. Raňajky sa podávajú ubytovaným hosťom v útulnom salóniku medzi 8-10 hodinou formou bufetu.

V objekte je tiež dostupná miestnosť s biliardom. Keď si chcú ubytovaní hostia oddchýnuť, môžu využiť wellness so súkromnou terasou, jacuzzi a suchou saunou. Wellness je otvorený v čase od 10-20 hodiny a je potrebná rezervácia vopred. Iný druh oddychu môžu vyhľadať v unikátnej vinárni, ktorá je prepojená so starou banskou štôlňou. Doprajte si pohár kvalitného vína a nasajte historickú atmosféru Banskej Štiavnice.

Izby

PENZIÓN COSMOPOLITAN 2

Wilckensova izba 12

3 hostia

35 m²

Veľkoryso riešená izba s manželskou posteľou, štýlovým sedením s jedálenským stolíkom a súkromnou kúpeľňou s rohovou vaňou.

Rezervuj teraz od 95 €
Rohová vaňa Mini chladnička TV Wi-Fi FULL INFO

PENZIÓN COSMOPOLITAN 2

Tindlova izba 11

3 hostia

30 m²

Útulná izba je zariadená historickým nábytkom, vybavená LCD televízorom a mini chladničkou. Súčasťou izby je súkromná kúpeľňa so sprchovým kútom.

Rezervuj teraz od 120 €
Sprchový kút Mini chladnička TV Wi-Fi FULL INFO

PENZIÓN COSMOPOLITAN 2

Hellova izba 20

4 hostia

35 m²

Priestranná izba zariadená historickým nábytkom s dvomi spálňami vhodná pre rodinu s deťmi so súkromnou kúpeľňou s rohovou vaňou.

Rezervuj teraz od 120 €
Rohová vaňa Mini chladnička TV Wi-Fi FULL INFO

PENZIÓN COSMOPOLITAN 2

VIP apartmán s privátnym vchodom

5 hostia

40 m²

Rezervuj teraz od 125 €

PENZIÓN COSMOPOLITAN 2

Apartmán De Luxe

3 hostia

50 m²

Jedinečný apartmán, v ktorom sa budete cítiť ako ozajstní králi - dobový nábytok, king-size posteľ, gauč, vežička s oknami ktoré dopĺňajú atmosféru.

Rezervuj teraz od 130 €
Rohová vaňa Mini chladnička TV Wi-Fi FULL INFO